Modern Dünya İçin Akıllı Güvenlik Sistemleri

ALN Teknoloji, binaları güvenli ve konforlu yapan elektrik, elektronik ve mekanik sistemlerin otomasyonunda uzmanlaşmış bir mühendislik firmasıdır.

Teklif İsteyin

Teklif istemek için lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçeceğiz. Veya bizi 01061245741 arayabilirsiniz. ve uzmanlarımız gerekli yardımı sağlayacaktır!

  Ev mi İşyeri mi?

  Sektör:

  Sistem Büyüklüğü:

  Ev Sahibi misiniz Kiracı mı?


  Güvenlik Promosyonları

  Yüksek eğitimli teknisyenlerimiz güvenlik sisteminizi kuracak, böylece sizin yapmanıza gerek kalmayacak. Hızlanmanız için ekipmanınızı nasıl çalıştıracağınızı gösterecekler.
  Kurumsal Düzeyde Ağ Video Kayıt Cihazları
  Ağ veya İnternet Üzerinden Video Akışı
  Dağıtılmış Video ile Ağ Bağlantılı Sistemler
  Gelişmiş Yönetim Video Yazılımı
  Akıllı Video Teknolojisi Depolama
  ₺59 /Aylık
  En İyi Fiyat

  Video Güvenliğimizle Gözünüz Her Şeyde Olsun!

  Bu, yalnızca mülkünüzde suç oluşma olasılığını azaltmakla kalmayacak, sağlam, iyi tasarlanmış ticari bina güvenlik sistemlerine sahip olduğunuzu gösterebilirseniz, üzerinize düşen her türlü sorumluluğu azaltacak veya ortadan kaldıracaktır.
  Güvenlik ve BT yöneticileri için iş ve eğlence yerlerimizin güvenli olmasını sağlar. Yarının akıllı işlerini şekillendiren Baş Teknoloji Sorumluları için. Koruyucuların ilerlemesini sağlayan güçlü ve anlayışlı güvenlik çözümleri sunuyoruz. Ev güvenliğinde lider olarak, güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir ev güvenlik sistemini özelleştirmenize yardımcı olabiliriz. Ziyaret Planla