Villa Otomasyonları

ALN Teknoloji, binaları güvenli ve konforlu yapan elektrik, elektronik ve mekanik sistemlerin otomasyonunda uzmanlaşmış bir mühendislik firmasıdır.

Villa Otomasyonları

Kablosuz alarm başlangıç setleri

StarterKit; hareket ve açılma dedektörleri, bir alarm anahtarlığı ve sistemi kontrol eden bir hub içeren kablosuz bir alarm setidir. Bu ekipman girişi korumak için yeterlidir. Saldırgan kapıyı açar açmaz sistem alarm vererek kullanıcıları ve güvenlik şirketini bilgilendirir. İzinsiz giriş olması durumunda, MotionCam dedektörü bulunan alarm seti fotoğraflı bir doğrulama gönderir.

Akıllı güvenlik için alarm kontrol panelleri

Hub, yeniden yaratılmış bir güvenlik sistemi kontrol panelidir. Tüm sistem cihazları için merkezi bir ünite görevi gören Ajax hub, bir tesisteki alarm etkinleşmesini kullanıcılara ve güvenlik şirketine anında bildirir. 4 adede kadar iletişim kanalı, müdahale veya kesinti durumunda bile stabil bir iletişim sağlar.

Kablosuz su kaçağı dedektörleri ve kapatma vanaları
Ajax kablosuz su sızıntısı dedektörleri, su basmalarını ilk damlalardan itibaren engelleyebilir. Su, dört çift sensörden birine sızdığı anda sistem hemen alarm verir. Su basmasına ilişkin bildirimler kullanıcılara ve güvenlik şirketine iletilir. WaterStop, acil durum hizmetleri gelene kadar suyu otomatik olarak kapatabilir
 
Yalnızca gerçek tehditlere karşılık veren hareket dedektörleri

Ajax kablosuz ve kablolu hareket sensörleri, hem dış mekanlarda hem de iç mekanlarda, gizlice giriş yapanları ilk adımlarından itibaren tespit eder. Bir saldırgan PIR sensörlerinin görüş alanına girdiğinde, dedektör vücudun termal radyasyonunu analiz ederek insan olduğundan emin olur ve ardından alarmı etkinleştirir. Her şey bir saniyeden daha kısa bir sürede gerçekleşir. Ürün grubu, hem kablolu hem de kablosuz Ajax hareket dedektörlerini içerir. Dedektör türüne bağlı olarak dedektörler hem iç hem de dış mekanlara kurulabilir.

 
Tam otonom yangın dedektörleri

Ajax güvenlik sisteminin yangın bariyeri, duman algılama veya hızlı sıcaklık artışı ile ilgili anında uyarı veren kablosuz yangın dedektörleridir. Birleşik bir yangın ve karbonmonoksit dedektörü, öldürücü olan CO zehirlenmesini engeller.

Kontak sensöründen daha fazlası

Ajax kablosuz ve kablolu açılma dedektörleri iki parçadan oluşur: reed kontakları ve ayrı bir kasada bir mıknatıs. Reed kontağı; kapalı bir haznede bulunan, mıknatıs yaklaştığında kapanan, mıknatıs 1 cm’den daha uzakta olduğunda ise açılan elektrikli bir kontaktır. Böylelikle kontak alarm sensörü, hem açılmayı hem kapanmayı kaydeder ve güvenlik sistemi, kullanıcıları ve haber alma merkezini bilgilendirir.

Akustik cam kırılma dedektörleri

Cam kırılma dedektörleri, mülk için yalnızca hırsızlara karşı değil, vandallara ve kötü hava koşullarına karşı da ilave bir koruma katmanıdır. Ajax kablolu ve kablosuz dedektörleri, birbiri ardına gelen iki ses algıladıkları anda alarmı etkinleştirir: düşük frekanslı bir darbe sesi ve kırılan bir camın yüksek frekanslı sesi. DualTone dijital algoritması bunu teyit eder. Saldırganlar eve kırılan bir pencereden girmeye çalışırsa, ürünleri almak için mağaza camını kırarsa ya da fırtına sırasında düşen bir dal pencereyi kırarsa sistem, kullanıcıları ve güvenlik şirketini derhal bilgilendirir. Bununla birlikte, geçen bir araba, gök gürültüsü ya da havlayan köpekler yanlış alarma yol açmaz. Ajax cam kırılma dedektörleri, hareket sensörü özelliği taşıyan birleşik bir dedektör şeklinde ve her iç mekana uyacak minyatür boyutta ayrı bir dedektör şeklinde mevcuttur. Ürün serisinde hem kablolu hem de kablosuz Ajax cam kırılma sensörleri bulunur.

Ajax sirenlerinin

Siren, dikkat çekecek olan tek alarm unsurudur. Saldırganlar bu nedenle önce onu devre dışı bırakmaya çalışırlar. Ajax sirenleri vandallara karşı korunmaktadır. Bu sirenlerde, tüm mahallenin dikkatini çekecek yüksek sesli bir zil bulunmaktadır.

Telsiz sinyali menzil genişleticiler

Telsiz sinyali menzil genişleticiler, güvenliğinizi genişletmenin zahmetsiz yoludur. Ajax sistemine bağlı cihazlar farklı katlarda, yakın bir binada veya hub’a önemli bir mesafede bulunduğunda bu menzil genişleticiler fayda sağlamaktadır. ReX, güvenlik sisteminin cihazlarla olan bağlantısını stabil hale getirip korumanın tam ve eksiksiz olmasını sağlar.

Kontrol cihazları ve panik butonları

Kullanıcılar Ajax güvenlik sistemini mobil uygulamaların yanı sıra uzaktan kumandalı anahtarlık ve tuş takımlarıyla da yönetebilir. Bunları mümkün olduğunca kullanışlı olacak şekilde tasarladık. Kazara tıklamaya karşı koruma, komut yerine getirme onayı ve şık tasarım. Bunların tümü basit bir alarm anahtarlığını, kullanmak isteyeceğiniz bir araca dönüştürür.

Otomasyon cihazları

Otomasyon cihazları, bir hırsız alarmını kendi başına güvenliği sağlayabilen bir akıllı ev sistemine dönüştürür. Ajax akıllı röleler ve prizler, bizim için genelde rutin olan görevleri yerine getirebilir.

 

 
 

Key Benifits

We can partner with you to design and implement a scalable integrated security solution that addresses your toughest security challenges, while gaining efficiencies across your systems and teams by standardizing platforms and implementing event-driving system automation and powerful solutions help!

Our experts have undertaken system projects of all sizes and scopes, whether you need security system integration for your corporate office or retail store.
Our experts have undertaken system projects of all sizes and scopes, whether you need security system integration for your corporate office or retail store.
Our experts have undertaken system projects of all sizes and scopes, whether you need security system integration for your corporate office or retail store.

Stats & Charts

Keep an eye on all of the important activity at your business. With single and multi-site viewing, live-streaming and recorded video, it’s easy to monitor the key aspects of your business when you can’t be there.

Unlike traditional video surveillance systems, STANLEY Security can provide reliable, off-site storage that cannot be disabled by employees or damaged if your business experiences a fire or flooding. Create secure zones for your staff and stock plus manage access for multiple employees across multiple access points from one central application

Secure, 24/7 cloud recording options eliminate the need for additional hardware and enables access to live and recorded video clips.

Retail & Consumer
Sciences & Healthcare
Industrial & Chemical
Power Generation
Oil & Gas
Find Peace Of Mind With Smart Home Security System

Integrated Security Solutions & Remote Monitoring 24/7

Total Control Over Securing Your Business
Providing The Best Practices for Industry Security Protocols & Standardizing Procedures.
We can partner with you to design and implement a scalable integrated security solution that addresses your toughest security challenges, while gaining efficiencies across your systems and teams by standardizing platforms and implementing event-driving system automation and powerful solutions help
Access control systems - Fire detection alarms
Critical equipment condition monitoring systems
Video surveillance systems - Carbon sensors
Protect Your Home
Protect Your Home!

All The Essentials To Help Give You Peace Of Mind.

Easy to setup and use
Environmental Sensorss
Touch Screen Panel
Emergency notification
Just Don’t Worry.

We Take Care Of Everything For Your Home!

Emergency notification
Smart elevator controls
And much more
Convenient System Access By Phone Or Tablet
Trusted Analytics that Give Meaning To Security Data.
Our experts have undertaken system projects of all sizes and scopes, whether you need security system integration for your corporate office or retail store, an enterprise solution for multiple manufacturing buildings, or a complex integration for a stadium, university, hospital, or corporate campus. With over 60 offices across the World, we are leading the security system integrators with a global reach and local touch.
The peace of mind I have now is so comforting, knowing when I leave home I can still check in on my husband to make sure all is well.
Martin Qube Jr
Tailored Solutions For Your Security Priorities
Solutions That Reduce Cost & Increase Business Efficiency.
We will design, install, maintain and upgrade solutions to meet businesses' specific needs and budgets, from large enterprises to local business security platforms, from simple camera solutions for small offices to complex enterprise-class video surveillance systems for large campuses.
Our team can also provide security integration services for highly complex facilities and offer preventative maintenance plans. Contact Us Now!
Tailored Solutions For Your Security Priorities

Protect Your Home Or Business With Our Unique Solutions

From large enterprises to local business security platforms, from simple camera solutions for small offices to complex enterprise class video systems for large campuses.

Request A Quote

Please complete the form below, to request a quote, and we’ll be in touch. Or you can call us 01061245741 and our specialists will provide the necessary help!

  Ev mi İşyeri mi?

  Sektör:

  Sistem Büyüklüğü:

  Ev Sahibi misiniz Kiracı mı?


  Security Promotions

  Our highly trained technicians will set-up your security system so you don’t have to. They’ll show you how to work your equipment so you’re up to speed on.
  Enterprise level Network Video Recorders
  Streaming video over network or Internet
  Networked systems with distributed video
  Advanced management video software
  Intelligent video technology storage
  Best Value
  Güvenlik Verilerine Anlam Veren Analitikler

  Vaka Çalışmalarımızı ve En Son Başarı Hikayelerimizi Keşfedin.

  Doğru Yangın Alarm Algılama Sistemini Çevrimiçine Alma

  Sistemler, ana panele kablosuz olarak bağlı manuel arama ve siren cihazlarına sahiptir. Kablosuz sistemler, kablolu standart versiyonlardan daha pahalı olsa da,...
  Read More

  Üreticilere İşyerinde Temel Güvenlik Konusunda Yardımcı Olmak

  Farmasötik ve tıbbi ambalajların ana üreticisi olarak, ambalajı çok çeşitli tıbbi ekipmanla birlikte kullanıldığı için belirlenmiş bir işgücüne...
  Read More

  Emniyet ve Emniyet Sağlayacak Kaynaklara Sahip Satıcılar

  Daha küçük güvenlik şirketleri, projelerinin uzun ömürlülüğünü desteklemek için yeterli araçlara sahip olmayabilir, bu genellikle daha büyük şirketler için bir...
  Read More

  Evinizin Önü ve Arkası İçin Ev Güvenliği

  Eviniz sizin kaleniz ve onu korumak için mümkün olan her şeyi yapmak istiyorsunuz. İster istenmeyen misafirlerin evinize girmesini engellemek olsun, ister çocukları bozuk...
  Read More

  Kiralık Gayrimenkuller İçin Güvenlik Uzman Kılavuzu

  Bir zamanlar bir ev sahibi olarak yapabileceğiniz tek şeyin anahtarları teslim etmek ve kiracılarınızın mülkünüze saygı duymasını ummak olduğu zamanlar vardı,...
  Read More

  Akıllı Kapı Zili Kamerası İçin Kapsamlı Kılavuz

  Evde olmadığınızda bile evinizi güvende tutmak birçoğumuz için önemlidir. Aileniz, evcil hayvanlarınız veya güvence altına almanız gereken önemli varlıklarınız...
  Read More