Gaz Algılama ve Alarm

ALN Teknoloji, binaları güvenli ve konforlu yapan elektrik, elektronik ve mekanik sistemlerin otomasyonunda uzmanlaşmış bir mühendislik firmasıdır.

Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri

Modern çağımızda pek çok çeşitli teknik sistem ve cihazlar, birçok farklı genel risk durumlarına karşı insan hayatını oldukça önemli ölçüde korumaktadır. Günümüzde söz konusu bu tip sistemlere pek çok çeşitli örnekler de mevcuttur. Gaz algılama ve alarm sistemleri de bu alanda en çok tercih edilen ikaz sistemlerinin başında gelmektedir. Özellikle çeşitli gaz sızıntı risklerine karşı birincil savunma görevi görmekte olan bu tip cihazlar, günlük hayatımızda pek çok farklı bölgelerde de oldukça yüksek oranda kullanıma sunulmaktadır. Can ve mal güvenliğinin sağlanması açısından da oldukça önemli bir konumda kendisine yer bulan gaz algılama sistemleri, global çapta da oldukça popüler şekilde tercih edilmektedir.

Profesyonel Seviyede Gaz Algılama Cihazları

Profesyonel düzeyde hizmet sunan gaz algılama cihazları ve alarm sistemleri, çeşitli bina ve endüstriyel yapıların birçok farklı yangın ve patlama durumlarına karşı korunmasında da oldukça önemli bir yere sahiptir. Gaz algılama sistemleri, sahada yer alan gaz sensörlerinin yardımı ile gaz kaçaklarının ve söz konusu ortamdaki gaz seviyelerinin erkenden algılanarak haber verilmesine olanak tanımaktadır. İnsan sağlığına gelebilecek çeşitli zararları da bu şekilde erken bir uyarı sistemi ile haber veren bu tip cihazlar, çeşitli yangın ve patlama durumlarına karşı da erken müdahale imkânı sağlar.

Gaz Algılama ve Alarm Sistemlerinin Önemi

Özellikle gaz algılama sistemleri ve alarm cihazları alanında oldukça nitelikli ve yetkin seviyede teknik cihaz portföyü ile öne çıkmakta olan ALN Teknoloji markamız, uluslararası kalitede hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile tanınmaktadır. Birinci sınıf kalitede teknik cihaz hizmetleri ve direkt olarak genel müşteri memnuniyeti odaklı teknik çalışmaları ile tercih edilmekte olan firmamız, oldukça geniş ve kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahip olması ile öne çıkmaktadır. Uluslararası seviyede hizmet ve kalite standartları ile pek değerli müşterilerine hizmet sunmakta olan ALN Teknoloji markamız, direkt olarak genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına da kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Birinci Sınıf Kalitede Gaz Algılama Cihazları

Özellikle gaz algılama ve gaz alarm sistemleri başta olmak üzere pek çok çeşitli teknik ekipman ve cihaz satış hizmetlerinde birinci sınıf kalitede çalışmaları ile öne çıkmakta olan ALN Teknoloji markamız, kendi sektöründe lider ve örnek düzeyde hizmetleri ile tanınmaktadır. Bilhassa gaz algılama cihazları alanında en çok tercih edilen işletmelerin başında gelmekte olan firmamız, sektöründe geniş deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip personeline de sahiptir. Gün içerisinde ALN Teknoloji markamızın envaiçeşit hizmetleri için;

 • Kurumsal internet web sitemiz,
 • İşletme GSM telefon numaramız,
 • Firma e-posta adresimiz veya
 • Genel merkez şube ofisimiz aracılığı ile bizlere oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Key Benifits

We can partner with you to design and implement a scalable integrated security solution that addresses your toughest security challenges, while gaining efficiencies across your systems and teams by standardizing platforms and implementing event-driving system automation and powerful solutions help!

Our experts have undertaken system projects of all sizes and scopes, whether you need security system integration for your corporate office or retail store.
Our experts have undertaken system projects of all sizes and scopes, whether you need security system integration for your corporate office or retail store.
Our experts have undertaken system projects of all sizes and scopes, whether you need security system integration for your corporate office or retail store.

Stats & Charts

Keep an eye on all of the important activity at your business. With single and multi-site viewing, live-streaming and recorded video, it’s easy to monitor the key aspects of your business when you can’t be there.

Unlike traditional video surveillance systems, STANLEY Security can provide reliable, off-site storage that cannot be disabled by employees or damaged if your business experiences a fire or flooding. Create secure zones for your staff and stock plus manage access for multiple employees across multiple access points from one central application

Secure, 24/7 cloud recording options eliminate the need for additional hardware and enables access to live and recorded video clips.

Retail & Consumer
Sciences & Healthcare
Industrial & Chemical
Power Generation
Oil & Gas
Find Peace Of Mind With Smart Home Security System

Integrated Security Solutions & Remote Monitoring 24/7

Total Control Over Securing Your Business
Providing The Best Practices for Industry Security Protocols & Standardizing Procedures.
We can partner with you to design and implement a scalable integrated security solution that addresses your toughest security challenges, while gaining efficiencies across your systems and teams by standardizing platforms and implementing event-driving system automation and powerful solutions help
Access control systems - Fire detection alarms
Critical equipment condition monitoring systems
Video surveillance systems - Carbon sensors
Protect Your Home
Protect Your Home!

All The Essentials To Help Give You Peace Of Mind.

Easy to setup and use
Environmental Sensorss
Touch Screen Panel
Emergency notification
Just Don’t Worry.

We Take Care Of Everything For Your Home!

Emergency notification
Smart elevator controls
And much more
Convenient System Access By Phone Or Tablet
Trusted Analytics that Give Meaning To Security Data.
Our experts have undertaken system projects of all sizes and scopes, whether you need security system integration for your corporate office or retail store, an enterprise solution for multiple manufacturing buildings, or a complex integration for a stadium, university, hospital, or corporate campus. With over 60 offices across the World, we are leading the security system integrators with a global reach and local touch.
The peace of mind I have now is so comforting, knowing when I leave home I can still check in on my husband to make sure all is well.
Martin Qube Jr
Tailored Solutions For Your Security Priorities
Solutions That Reduce Cost & Increase Business Efficiency.
We will design, install, maintain and upgrade solutions to meet businesses' specific needs and budgets, from large enterprises to local business security platforms, from simple camera solutions for small offices to complex enterprise-class video surveillance systems for large campuses.
Our team can also provide security integration services for highly complex facilities and offer preventative maintenance plans. Contact Us Now!
Tailored Solutions For Your Security Priorities

Protect Your Home Or Business With Our Unique Solutions

From large enterprises to local business security platforms, from simple camera solutions for small offices to complex enterprise class video systems for large campuses.

Keep An Eye On Everything With Our Video Security!

Not only will this reduce the probability of crime happening on your property, it will reduce or eliminate any liability that falls on you if you can show you have solid, well-designed commercial building security systems in place.

Request A Quote

Please complete the form below, to request a quote, and we’ll be in touch. Or you can call us 01061245741 and our specialists will provide the necessary help!

  Ev mi İşyeri mi?

  Sektör:

  Sistem Büyüklüğü:

  Ev Sahibi misiniz Kiracı mı?


  Security Promotions

  Our highly trained technicians will set-up your security system so you don’t have to. They’ll show you how to work your equipment so you’re up to speed on.
  Enterprise level Network Video Recorders
  Streaming video over network or Internet
  Networked systems with distributed video
  Advanced management video software
  Intelligent video technology storage
  Best Value
  Güvenlik Verilerine Anlam Veren Analitikler

  Vaka Çalışmalarımızı ve En Son Başarı Hikayelerimizi Keşfedin.

  Doğru Yangın Alarm Algılama Sistemini Çevrimiçine Alma

  Sistemler, ana panele kablosuz olarak bağlı manuel arama ve siren cihazlarına sahiptir. Kablosuz sistemler, kablolu standart versiyonlardan daha pahalı olsa da,...
  Read More

  Üreticilere İşyerinde Temel Güvenlik Konusunda Yardımcı Olmak

  Farmasötik ve tıbbi ambalajların ana üreticisi olarak, ambalajı çok çeşitli tıbbi ekipmanla birlikte kullanıldığı için belirlenmiş bir işgücüne...
  Read More

  Emniyet ve Emniyet Sağlayacak Kaynaklara Sahip Satıcılar

  Daha küçük güvenlik şirketleri, projelerinin uzun ömürlülüğünü desteklemek için yeterli araçlara sahip olmayabilir, bu genellikle daha büyük şirketler için bir...
  Read More

  Evinizin Önü ve Arkası İçin Ev Güvenliği

  Eviniz sizin kaleniz ve onu korumak için mümkün olan her şeyi yapmak istiyorsunuz. İster istenmeyen misafirlerin evinize girmesini engellemek olsun, ister çocukları bozuk...
  Read More

  Kiralık Gayrimenkuller İçin Güvenlik Uzman Kılavuzu

  Bir zamanlar bir ev sahibi olarak yapabileceğiniz tek şeyin anahtarları teslim etmek ve kiracılarınızın mülkünüze saygı duymasını ummak olduğu zamanlar vardı,...
  Read More

  Akıllı Kapı Zili Kamerası İçin Kapsamlı Kılavuz

  Evde olmadığınızda bile evinizi güvende tutmak birçoğumuz için önemlidir. Aileniz, evcil hayvanlarınız veya güvence altına almanız gereken önemli varlıklarınız...
  Read More