Kritik Tesis Güvenliği

ALN Teknoloji, binaları güvenli ve konforlu yapan elektrik, elektronik ve mekanik sistemlerin otomasyonunda uzmanlaşmış bir mühendislik firmasıdır.

Kritik Tesis Güvenliği Hizmetleri

Modern çağımızın en önemli uygulamalarından olan kritik tesis güvenliği sistemleri, belirli bir ülkede yer alan kritik seviyede konumlandırılmış tüm binaların güvenliği ile ilgilenir. Güncel olarak kritik düzeyde yer alan tesislere ise;

 • Cezaevleri, sanayi tesisleri,
 • Havaalanları, askeri üsler,
 • Devlet daireleri ve yüksek ölçekli ticari binalar örnek olarak verilebilir.

Söz konusu bu tip tesislere yönelik hem içeriden hem dışarıdan pek çok çeşitli tehditler mevcuttur ve bu tesisler ile ilgili güvenlik yöntemleri oluşturulurken de bütün olası risklerin göz önünde bulundurulması elzemdir.

Kritik Tesis Güvenliği Çalışmaları ve Önemi

Profesyonel seviyede bir teknik hizmet metodu olan kritik tesis güvenlik hizmeti, özellikle kritik seviyede yer edinmiş olan bütün binaların güvenliğini üstlenmiş durumdadır. Kritik tesis güvenlik yönetiminde ise, esas olarak ele alınacak konu; büyük ölçekli çapta can ve mal kaybı yaşanması muhtemel olan bölgelerde herhangi bir kaza veya güvenlik ihlallerinin önüne geçilmesidir. Özellikle bünyesinde patlayıcı ve yanıcı madde bulunan tesisler için oldukça ciddi bir öneme sahip olan kritik tesis güvenlik hizmetleri, ülkemizde olduğu gibi dünyanın pek çok farklı noktalarında da oldukça yüksek oranda hayata geçirilmektedir.

Birinci Sınıf Kalitede Kritik Tesis Güvenliği ve Yönetimi

Akaryakıt depolarından doldurma ve imal tesislerine, yüksek potansiyele sahip enerji üretim ve dağıtım merkezlerinden kimyasal madde ile ilgilenen tesislere kadar pek çok farklı alanlarda kullanılmakta olan kritik tesis güvenlik çalışmaları, global ölçekte de büyük önem arz etmektedir. Güncel olarak ülkemizde de savunma sanayi başta olmak üzere pek çok çeşitli sektörlerde kullanılmakta olan kritik tesis güvenlik hizmetleri, birçok farklı olası risk faktörlerinin de önüne geçilmesi açısından elzemdir. Özellikle bu alanda oldukça başarılı hizmetleri ile tanınmakta olan ALN Teknoloji markamız, kendi sektöründe oldukça yetkin ve nitelikli seviyede çalışmaları ile alanında en çok tercih edilen işletmelerin başında yer almaktadır.

Uluslararası Seviyede Kritik Tesis Güvenliği Hizmetleri

Temel olarak kritik tesis güvenliği hizmetleri alanında oldukça başarılı ve yetkin seviyedeki çalışmaları ile öne çıkan ALN Teknoloji markamız, uluslararası seviyede hizmet ve kalite standartlarından da kesinlikle ödün vermemektedir. Birinci sınıf kalitede teknik cihaz envanteri ve kendi sektöründe yüksek tecrübe sahibi teknik ekip personeli ile hizmetlerine ara vermeden devam etmekte olan firmamız, direkt olarak genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Oldukça yenilikçi ve modernize çapta hizmetleriyle de öne çıkan ALN Teknoloji işletmemiz, pek çok çeşitli modern iletişim yollarını da işletme çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde ALN Teknoloji markamızın kritik tesis güvenliği hizmetleri alanındaki çalışmalarına;

 • Firma web sitemiz, işletme GSM telefon numaramız, marka e-mail adresimiz veya
 • Merkez şube ofisimiz aracılığı ile oldukça pratik ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Key Benifits

We can partner with you to design and implement a scalable integrated security solution that addresses your toughest security challenges, while gaining efficiencies across your systems and teams by standardizing platforms and implementing event-driving system automation and powerful solutions help!

Our experts have undertaken system projects of all sizes and scopes, whether you need security system integration for your corporate office or retail store.
Our experts have undertaken system projects of all sizes and scopes, whether you need security system integration for your corporate office or retail store.
Our experts have undertaken system projects of all sizes and scopes, whether you need security system integration for your corporate office or retail store.

Stats & Charts

Keep an eye on all of the important activity at your business. With single and multi-site viewing, live-streaming and recorded video, it’s easy to monitor the key aspects of your business when you can’t be there.

Unlike traditional video surveillance systems, STANLEY Security can provide reliable, off-site storage that cannot be disabled by employees or damaged if your business experiences a fire or flooding. Create secure zones for your staff and stock plus manage access for multiple employees across multiple access points from one central application

Secure, 24/7 cloud recording options eliminate the need for additional hardware and enables access to live and recorded video clips.

Retail & Consumer
Sciences & Healthcare
Industrial & Chemical
Power Generation
Oil & Gas
Find Peace Of Mind With Smart Home Security System

Integrated Security Solutions & Remote Monitoring 24/7

Total Control Over Securing Your Business
Providing The Best Practices for Industry Security Protocols & Standardizing Procedures.
We can partner with you to design and implement a scalable integrated security solution that addresses your toughest security challenges, while gaining efficiencies across your systems and teams by standardizing platforms and implementing event-driving system automation and powerful solutions help
Access control systems - Fire detection alarms
Critical equipment condition monitoring systems
Video surveillance systems - Carbon sensors
Protect Your Home
Protect Your Home!

All The Essentials To Help Give You Peace Of Mind.

Easy to setup and use
Environmental Sensorss
Touch Screen Panel
Emergency notification
Just Don’t Worry.

We Take Care Of Everything For Your Home!

Emergency notification
Smart elevator controls
And much more
Convenient System Access By Phone Or Tablet
Trusted Analytics that Give Meaning To Security Data.
Our experts have undertaken system projects of all sizes and scopes, whether you need security system integration for your corporate office or retail store, an enterprise solution for multiple manufacturing buildings, or a complex integration for a stadium, university, hospital, or corporate campus. With over 60 offices across the World, we are leading the security system integrators with a global reach and local touch.
The peace of mind I have now is so comforting, knowing when I leave home I can still check in on my husband to make sure all is well.
Martin Qube Jr
Tailored Solutions For Your Security Priorities
Solutions That Reduce Cost & Increase Business Efficiency.
We will design, install, maintain and upgrade solutions to meet businesses' specific needs and budgets, from large enterprises to local business security platforms, from simple camera solutions for small offices to complex enterprise-class video surveillance systems for large campuses.
Our team can also provide security integration services for highly complex facilities and offer preventative maintenance plans. Contact Us Now!
Tailored Solutions For Your Security Priorities

Protect Your Home Or Business With Our Unique Solutions

From large enterprises to local business security platforms, from simple camera solutions for small offices to complex enterprise class video systems for large campuses.

Keep An Eye On Everything With Our Video Security!

Not only will this reduce the probability of crime happening on your property, it will reduce or eliminate any liability that falls on you if you can show you have solid, well-designed commercial building security systems in place.

Request A Quote

Please complete the form below, to request a quote, and we’ll be in touch. Or you can call us 01061245741 and our specialists will provide the necessary help!

  Ev mi İşyeri mi?

  Sektör:

  Sistem Büyüklüğü:

  Ev Sahibi misiniz Kiracı mı?


  Security Promotions

  Our highly trained technicians will set-up your security system so you don’t have to. They’ll show you how to work your equipment so you’re up to speed on.
  Enterprise level Network Video Recorders
  Streaming video over network or Internet
  Networked systems with distributed video
  Advanced management video software
  Intelligent video technology storage
  Best Value
  Güvenlik Verilerine Anlam Veren Analitikler

  Vaka Çalışmalarımızı ve En Son Başarı Hikayelerimizi Keşfedin.

  Doğru Yangın Alarm Algılama Sistemini Çevrimiçine Alma

  Sistemler, ana panele kablosuz olarak bağlı manuel arama ve siren cihazlarına sahiptir. Kablosuz sistemler, kablolu standart versiyonlardan daha pahalı olsa da,...
  Read More

  Üreticilere İşyerinde Temel Güvenlik Konusunda Yardımcı Olmak

  Farmasötik ve tıbbi ambalajların ana üreticisi olarak, ambalajı çok çeşitli tıbbi ekipmanla birlikte kullanıldığı için belirlenmiş bir işgücüne...
  Read More

  Emniyet ve Emniyet Sağlayacak Kaynaklara Sahip Satıcılar

  Daha küçük güvenlik şirketleri, projelerinin uzun ömürlülüğünü desteklemek için yeterli araçlara sahip olmayabilir, bu genellikle daha büyük şirketler için bir...
  Read More

  Evinizin Önü ve Arkası İçin Ev Güvenliği

  Eviniz sizin kaleniz ve onu korumak için mümkün olan her şeyi yapmak istiyorsunuz. İster istenmeyen misafirlerin evinize girmesini engellemek olsun, ister çocukları bozuk...
  Read More

  Kiralık Gayrimenkuller İçin Güvenlik Uzman Kılavuzu

  Bir zamanlar bir ev sahibi olarak yapabileceğiniz tek şeyin anahtarları teslim etmek ve kiracılarınızın mülkünüze saygı duymasını ummak olduğu zamanlar vardı,...
  Read More

  Akıllı Kapı Zili Kamerası İçin Kapsamlı Kılavuz

  Evde olmadığınızda bile evinizi güvende tutmak birçoğumuz için önemlidir. Aileniz, evcil hayvanlarınız veya güvence altına almanız gereken önemli varlıklarınız...
  Read More